KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11086125
nr 1108 6125
Lolo Holmqvist
(1920-2004), Sverige
Akvarell, Lolo Holmqvist (1920-2004), signerad, 1950, 23x18
Lolo Holmqvist, svensk bildkonstnär född 1920, död 2004.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 maj 2017
kl 20:53:44
15/5 16:47:21
Lolo Holmqvist
Läs mer om Lolo Holmqvist